Agent imobiliar imobiliare

Vasigur Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de Construcții Vasigur Grup anunță concurs de angajare pentru funcția de Manager Vânzări.
Dacă îți plac vânzările, comunicarea și ești energic atunci aplică pentru postul dat.

Responsabilități față de candidat:
- Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare
- Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți
- Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare
- Încheierea contractelor;
- Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finalizate
- Constituie un avantaj experiența în vânzări
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă

Compania garantează:
- Salariu stabil + % din vânzări
- Abonament cu minute nelimitate
- Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: vasigur@mail.ru, cu mențiunea ”Manager Vânzări ”.
Persoana de contact:
Site:
www.vasigur-imobil.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide