Agent de vinzari

Lesertol Prim SRL
Oraș: Orhei
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic flexibil de munca
Firma importatoare si distribuitor de produse uz casnic si detergenti angajeaza agent de vinzari cu automobil personal in regiunea centru (Singerei,Rezina,Soldanesti,Orhei).
Persoana sa fie locuitoare al orasului Orhei sau in suburbia acestuia.
Descrierea postului:
- contactarea fizica a clienţilor si prezentarea produselor precum si preluarea comenzilor;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienţi;
- realizarea obiectivelor lunare de vinzări.

Cerinţe:
- studii medii si superioare;
- orientare către client;
- persoana activă;
- excelente abilităţi de comunicare in limba romana si rusa
- abilitate de a lucra in grup
Angajatorul asigura salariu decent si pachetil social deplin
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail
lesertol-prim@mail.ru, sau la numărul de tel: 079286009.
Telefon:
079286009
Persoana de contact:
Serghei
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide