Agent de recrutare

TFN Limited
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance
Agenția de recrutare TFN din Anglia este în cautarea unui baiat serios pentru un job la domiciliu (prin internet).
Este nevoie de o persoana competenta in ceea ce priveste dialogul in limba engleza cu agenti de recrutare pentru obtinerea ofertelor de job de la diferite agentii engleze.

Cerintele sau responsabilitatile ar fi urmatoarele:
- engleza la nivel conversational
- cunoștințe in utilizarea programelor IT (office, teamviewer, skype, google sheet) mai este nevoie si de smartphone android/iphone
- disponibilitate maxima (adica 10 ore pe zi cu posibilitatea de a avea ore liber dupa necesitate cu acordul sefului)
- organizare maxima a activitatii de care esti responsabil
- sociabilitate, comunicabilitate
- sa fie o persoana activa, cu initiativa si idei noi de fiecare data cand este necesar pentru eficientizarea procesului de lucru
- atentie si implicare maxima cu urmarirea scopului de marire a profitului sau venitului

Salariu: 20£/zi + posibilitatea de comision in functie de rezultatele obtinute.
Deci, cu cat mai mult esti implicat si ai rezultate profitabile cu atat mai mare poate fi comisionul, respectiv aceasta este o motivatie binevenita de sporire a interesului fata de job.

Plata se face saptamanal prin transfer bancar.

Cei interesati si constienti de faptul ca vor sa munceasca cu seriozitate maxima sant rugati sa ia legatura cu Olga 069088610 sau
Nicolae la nr de telefon: +447827046972 (what's up sau viber)
sau sa trimita un CV pe e-mail: address_unique@yahoo.com
Telefon:
069272770
Persoana de contact:
Olga
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide