AGENT CU LOCATIA LA DONDUSENI

Japan Tobacco International (JTI)
Oraș: Dondușeni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:
De a reprezenta Compania, marcile si proiectele ei in mod profesional. De a planifica si a indeplini efectiv rutele punctelor de vinzare.
De a coopera strins cu Reprezentantii Vinzari ai distribuitorului.
De a atinge obiectivele de merchandising, in conformitate cu proiectele in derulare si cu prioritatile companiei.
De a monitoriza si analiza activitatile concurentilor.
In mod regulat sau la cerere, de a prezenta rapoarte managerului de linie sau departamentului analitica.

Cerinte:
Studii superoare
Permis de conducere, tip.B
Cunostinte operare computer
Fara cazier

Compania ofera un salariu competitiv, un pachet de compensatii si beneficii atractiv, oportunitati de cariera si de dezvoltare profesionala. Suntem mindri de atmosfera, abordarea si tehnologiile inovationale din interiorul companiei.

Persoanele interesate sunt rugate sa viziteze:
si sa aplice la numarul de referinta: MD000005
se admite si aplicarea prin fax cu mentiunea numarului de referinta +373 22 607374 .
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide