Agent comert

ICS Lactalis-Alba SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ÎCS Compania “LACTALIS-ALBA” SRL, membrul Grupului International “Lactalis”, liderul mondial in producerea cascavalului, angajează:

CERINTE:
- studii medii speciale;
- experienţa în domeniul vînzărilor minim un an;
- permis de conducere – obligatoriu, categoria B;
- experienţa in conducerea automobilului – minimum un an;
- bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
- initiativa si perseverenta.

RESPONSABILITATI:
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Realizarea obiectivelor de vânzari lunare si anuale;
- Distribuirea produselor la punctele comerciale.

BENEFICII:
- Salariu lunar fix;
- Bonus care depinde de rezultatele obtinute;
- Pachet social.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail
hr@alba.md sau la numarul de fax: 022 24 25 13, indicind functia optata.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Telefon:
022-829870
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide