Agent comercial

Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte:
- Studii superioare finisate;
- Competențe de negocieri și convingere;
- Competențe de comunicare bine dezvoltate;
- Experienţă în domeniul vînzărilor minim de 2 ani;
- Abilităţi de negociere și de organizare, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate, spirit de echipă;
- Cunoaşterea limbilor româna, rusa, engleza (avantaj);
- Permis de conducere cat.B, experință minim de 3 ani;

Responsabilităţi:
- Analiza situației pe piață, depistarea oportunităților de creștere a vînzărilor;
- Încheierea contractelor noi şi verificarea respectarii de către clienţi a condiţiilor contractuale;
- Monitorizarea achitărilor pentru marfa livrată;
- Cresterea volumului de vanzari si distributie;
- Dezvoltarea, si gestionarea portofoliului de client;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Realizarea comenzilor şi a livrărilor de bunuri.

Oferim:
- Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, oferim instruire și dezvoltare profesională;
- Pachetul social deplin, un sistem de salarizare motivant;

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la:
e-mail: hr@volta.md
tel/fax: 022-26-77-56; 076702263
Va rugam sa indicati pentru care post optati.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide