Agent asigurari de viata

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania noastră are nevoie de consultanţi şi directori de succes, care să se implice în realizarea scopurilor propuse şi, totodată, să îşi asume responsabilitatea deciziilor luate.

Pentru a face faţă cu succes tuturor acestor cerinţe, noi vă asigurăm tot sprijinul de care aveţi nevoie ca şi consultant. Iar cel mai important sprijin constă într-o bună pregătire. Instruirea în cadrul echipei, acumularea practică de cunoştinţe şi permanenta evoluţie personală stau la baza filosofiei sistemului de pregătire.

Fiecare colaborator şi partener beneficiază de avantajele unei companii europene moderne, care ocupă locul de frunte pe piaţa asigurărilor de viaţă din Moldova. Colaboratorilor se oferă instruiri de calitate, şanse extraordinare de avansare în carieră şi posibilitatea de a se realiza şi de a-şi asigura stabilitatea financiară.

Responsabilităţi:
- Oferirea consultanţiei clienţilor;
- Încheierea contractelor de asigurare (lucru cu clienţii).

Cerinţe faţă de candidat:
- Abilităţi de comunicare și vânzare;
- Dorința de dezvoltare continuă;
- Spirit de echipă.

Oferta:
- Dezvoltare profesională;
- Remunerare financiară motivantă;
- Mediu prietenos de lucru.

Asteptam CV-ul Dvs pe adresa de email: eugentriboi@gmail.com, cu tema "Agent asigurari".
Persoana de contact:
Eugeniu
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide