Agent achiziție

VITRA IN STORE SOLUTION
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
VITRA IN STORE SOLUTION este o companie prezentă pe piaţa companiilor de distribuţie a utilajului comercial şi a soluţiilor pentru depozitate din anul 2008. Calitatea produselor şi servicilor noastre precum şi experienţa şi profesionalizmul angajaţilor, este recunoscută de numeroşi clienţi din Rep. Molodova datorită pachetului complect de servicii şi produse (echiparea spaţiilor, comerciale, suport tehni, proiectare, montaj, întreţinere-service )concepul fiind „ IN STORE SOLUTION ”

Agent achiziţie

Descrierea postului:

- Negocierea preţurilor si încheierea de contracte pentru achiziţionarea de materiale, materii prime si produse (achiziţii inernaţionale);
- Menţinerea relatiei cu furnizorii (potentiali si existenţi);
- Întocmirea documentelor aferente achizitiei;
- Controlul procesului de devamare a mărfii;

Cerinte:

- Studii superioare finalizate cu examen de licenta (economice, tehnice);
- Experientă la un post similar constitue un avantaj dar nu este obligatoriu;
- Gen masculin, vîrsta cuprinsă între 22-30 ani;
- Limba română de bază, obligatoriu cunostinte la nivel avansat a limbii engleze şi a limbii ruse;
- Permis auto categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări externe, flexibilitate;
- Abilitati de negociere, persuasiune;
- Aptitudini generale foarte bune (memoria, spirit de observatie, atenţie, în special la detalii), personalitate energica, gîndire pozitivă;
- Capacitate de lucru individual şi în echipă;
- Cunoaşterea foate buna a programei Microsoft Office ;
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Oportunitatea de a activa într-o companie care este orientată nu doar spre rezultate înalte şi creştere continuuă a sa dar şi spre crearea condiţilor pentru dezvoltarea continuă a angajatului (trening, instrucţiuni), motivîndu-l mereu spre performanţe.;
- Pachet salarial avantajos, bonusuri în funcţie de performanţa,
- Maşină, laptop şi telefon de serviciu;
- Bonuri de masă;
- Benificiaţi de tot pachetul social.

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică : hr@volta.md
Tel.: +373 22 26-77-56,
Fax: +373 22 81-51-72
Mob. 079996399

De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.
IMPORTANT: cei care nu corespund pe deplin cerintelor sau CV-urile necomplete, nu se vor examina!

Telefon:
069268211
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide