Administrator resurse umane companie de curieri

Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe
poziție vacantă recomandată pentru un domn (bărbat)
studii superioare
experiență într-o poziție similară
fluență în limbile romănă și rusă
abilități excelente de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
Condiții de muncă:
Salariu  de la 10000 lei (marirea salariului de functie depinde doar de tine!) + bonusuri de performanță
Responsabilități:
organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție potențialilor candidați (CURIERI)
întocmirea foilor de parcurs
organizarea campaniilor de recrutare pe rețelele de socializare
stabilirea parteneriatelor cu instituțiile de învățământ, agenții,
oferirea suportului necesar noului angajat în procesul de integrare în echipă
oferă suport angajaților companiei în probleme de resurse umane (legislație, proceduri și politici interne etc.)
actualizarea cu acuratețe a bazei de date a companiei
Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: sergiucroitor@outlook.com
Informații suplimentare la tel.: 068 40 99 70
Vă puteți apropia: Chișinău, str. Bodoni 27
Telefon:
078901520
Persoana de contact:
Marius
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide