Administrator facilitatea

Proterra Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Atribuțiile:
Organizarea procesului de lucru la instalație;
Comunicarea cu Clientul, completarea listelor de verificare a muncii efectuate;
Interviu și instruire a personalului din unitate, controlul relevanței documentelor de personal
Întocmirea și actualizarea hărților traseelor și a programelor de curățare
Lucrul cu documentația de raportare
Cerințe:
- Experiența în curățenie va fi avantajul dvs.
-Capacitatea de a organiza munca și de a stabili sarcini pentru schimbul în ansamblu și pentru angajații individuali și de a monitoriza implementarea
- Cunoașterea regulilor de curățare a spațiilor (de preferință)
- Cunoașterea principiilor de lucru ale chimiei profesionale (oferim instruire)
- capacitatea de a compune și corecta sarcini pentru personal
- Cunoașterea computerului (toate programele standard de birou, poștă) (de preferință)
- Politețea, îngrijirea, punctualitatea
Conditii:
Securitate Socială. Stabilitatea plăților salariale.
Înregistrarea la muncă în conformitate cu Codul muncii al Republicii Moldova
Plata decentă, bonus trimestrial și sistem de bonusuri
Program de lucru: săptămână de lucru de cinci zile de la 8.00 la 17.00
Ziua de lucru cu normă întreagă
Telefon:
078300575, 022-433383
Persoana de contact:
Irina
Site:
terragroup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide