Administrator de restaurant

ÎM "JOLLY ALON" S.A.
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:
-experienţa în domeniul prestării serviciilor de restaurant
- experiența în posturi de conducere în cadrul întreprinderilor de alimentație publică (manager restaurant, director restaurant etc.) de cel puțin 2 ani;
- studii superioare de profil;
- experienţa în domeniul organizării evenimentelor;
- fluență în limbile română, rusă, engleză;
- experiența în conducerea unui colectiv din cel puțin 20 persoane;
- bune abilități de operare PC;
- abilități excelente de negociere, comunicativitate;
- motivație înaltă pentru muncă, abilități de lider;

Responsabilități:
- planificarea, organizarea și coordonarea activității restaurantului;
- constituirea echipei; evaluarea, dezvoltarea și instruirea personalului;
-elaborarea şi prelucrarea meniurilor;
- controlul respectării standardelor de deservire de către personalul de conducere al restaurantului.

Condiții:
- angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- salariu de la 5000 lei;
- condiții suplimentare: desfășurarea activității în cadrul unei companii mari, posibilități de creștere profesională și personală, angajare oficială, pachet social, salariu stabil.
Program de muncă:
- angajare full-time.
Selecția se va face în baza unui concurs preventiv de CV-uri cu fotografie,
e-mail: anticamera@jollyalon.com
Telefon de contact: 079114511 Mariana
Vă rugăm să specificați în subiectul mesajului denumirea postului vacant pentru care aplicați.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide