3d artist / 3d vizualizator

Hopen Art
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Designer / 3D Vizualizator
Compania realizeaza proiecte de amenajare interioara si arhitectura atat cu destinatie rezidentiala (case, vile, apartamente) cat si cu destinatie comerciala (hoteluri, restaurante, cafenele, sedii de firma, clădiri birouri). HopenArt este o companie cu experienta de peste 7 ani cu proiecte realizate in RM. si peste hotare. La moment se creaza o echipa tanara, dinamica si in permanenta dezvoltare.

Cerintele fata de candidat:
-Nivel avansat de cunoaștere a programelor de specialitate (3ds Max, Corona);
-Experiență în domeniul design-ului și a vizualizării arhitecturale;
-Abilități de modelare, setare a materialelor;
-Abilități de a executa randări realiste și de înaltă calitate;
- Aptitudini de relationare și comunicare cu toti membrii implicati in proiect;
-Atentie la detalii, creativitate, atitudine pozitiva, seriozitate, punctualitate, responsabilitate si capacitatea de a lucra în echipă;
-Capacitatea de a respecta termene limita;

Responsabilitati:
-Raspunde de încadrarea în termenele stabilite pentru predarea proiectelor si raportarea din timp a stadiului proiectelor aflate în desfasurare;
-Realizarea modificarilor ce pot aparea pe parcurs;

Beneficii(ce oferim noi):
- Mediu de lucru dinamic;
- Varietate de proiecte ;
- Posibilitate de creștere financiară;
-Echipa tanara in formare, dinamica si in permanenta dezvoltare.

CV + portofoliu: hopen.arts@gmail.com
Telefon:
069274236
Persoana de contact:
Nadejda
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide