Marketolog

MCF-ENGROS
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Compania MCF-ENGROS specializata in comercializarea materialelor de constructie finisare
anunta concurs pentru pozitia vacanta de marketolog.

Cerinte:
Abilitati in elaborarea chestionarelor pentru efectuarea studiilor;
Capacitati de analiza si interpretare a datelor;
Capacitati de formulare a concluziilor si de elaborare a rapoartelor;
Motivat pentru munca, responsabil, spirit de initiativa;
Cunoasterea limbilor romana si rusa;
Abilitati de lucru PC: MS Word, MS Excel;
Cunostinte in marketing sau statistica - avantaj
Cunoasterea pietei materialelor de constructii - avantaj
Experienta in domeniu - avantaj

Responsabilitati:
Colectarea si analiza informatiei referitor la cererea si oferta pe piata;
Colectarea si analiza informatiei referitor la clienti;
Colectarea si analiza informatiei despre competitori;

Se ofera: salariu atractiv, pachet de beneficii;

Asteptam CV-urile Dvs. la adresa de email: grup@mcf.com
Telefon:
593139
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide