Director Dezvoltare

IDS Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Agentia de Recrutare IDS Consulting este anunta pozitia vacanta de Director Dezvoltare pentru un grup de companii care se ocupa cu importul si comercializarea articolelor de birotica, mobilier, servicii transport, IT (Job Ref MN-4225)
Descriere Oferta:
Grupul este format din peste 50 de firme romanesti ce activeaza in domenii precum distributie (birotica si papetarie, carte, jucarii, muzica, IT, mobilier), servicii de transport, curierat, productie si retail (retea de magazine)
Grupul este lider pe piaţa României in distributia de produse de papetarie, birotica, mobilier, IT. Cu peste 20 000 clienti cultura organizationala a firmei pune accent pe comunicare si orientare spre client.
Principalele responsabilitati si sarcini:
Persoana selectată va fi responsabilă de implimentarea proiectelor grupului pe teritoriul Republicii Moldova.
Cerinte fata de candidat:
- Cetăţean a RM;
- Studii superioare Economice;
- Experienţă în project Management;
- dezvoltare activitatii;
- abilitati de organizare;
- Rusa, Română, Engleză.

OFERTA
- Salariu negociabil
- munca intr-o echipa tinara, dinamica, prietenoasa
- instruire periodica pe domeniu

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul impreuna cu o scrisoare de motivare la adresa cv@hr.md sau pe fax la 203548. Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Telefon:
n/a
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide