Sef sonda foraj petrol si gaze

Recrut'ART
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Responsabilitati:

Raspunde pentru buna executare a lucrarilor de foraj
Asigura asistenta tehnica permanenta la sonda
Analizeaza modul de realizare a programelor, calitatea forajului si ia masuri pentru inlaturarea deficientelor constatate
Participa la receptia instalatiei de foraj dupa montaj
Organizeaza si verifica intocmirea evidentelor cheltuielilor zilnice, timpul de lucru si principalii indicatori tehnici

Cerinte:

Studii superioare de specialitate (forajul sondelor)
Experienta in activitatea de foraj minim 3 ani
Absolvent curs de combaterea si prevenirea incendiilor, prevenirea eruptiilor (tip IWCF)
Cunostinte de tehnologia forarii sondelor, utilaje de foraj
Cunostinte de limba engleza
Abilitati de organizare si coordonare
Abilitati de munca in echipa

Se ofera:

Salariu atractiv
Desfasurarea activitatii in Romania si strainatate
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide