Account Manager

Agentia de recrutare IDS Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Agentia de recrutare IDS Consulting anunta concurs pentru pozitia de Account Manager pentru o companie care se ocupa cu comercializarea instalatiilor termo-hidro-sanitare, ceramica si echipament electric Job Ref (VA-3964)

Responsabilitati:
• asigura o buna relationare cu toti clientii alocati (firme de constructii, instalatori, etc.)
• dezvolta portofoliul de clienti
• este responsabil de realizarea targetului de vanzari
• este responsabil de vanzarea produselor hidro, termo si electro (tehnice) comercializate
• prezinta informatii tehnice si comerciale despre produse tuturor clientilor

Cerinte fata de candidati:
• Studii superioare, preferabil in domeniul economic sau tehnic
• Cunoasterea la perfectie a limbilor romana si rusa
• Posedarea permisului de conducere
• Experienta in domeniu
• Cunostinte operare PC: Office, 1C
• Persoana responsabila, punctuala, cu abilitati de negociere si comunicare inalte

Salariu atractiv + comision din vinzari + pachet social

CV-urile se vor transmite la email : job@hr.md, fax : 203548. Doar persoanele selectate vor fi contactate. Va rugam sa indicati JobRef-ul in E-mail sau in Fax-ul pe care il expediati
Telefon:
203547
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide