DESIGNER DE MOBILIER SI AMENAJARI INTERIOARE

Companie cu capital strain
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
CANDIDATUL IDEAL:
CNC Consulting&Training, companie in domeniul resurselor umane, recruteaza DESIGNER DE MOBILIER SI AMENAJARI INTERIOARE. Postul este bazat la sediul clientului nostru, companie in domeniul mobilei.
Daca vreti sa va alaturati unei echipe profesioniste si entuziaste, daca vreti sa lucrati intr-o companie in care oamenii sunt adevarata valoare, CNC Consulting&Training asteapta sa va cunoasca.

CERINŢE:

Varsta de la 22 ani;
Studii superioare: ahitectura/design interior;
Cunoasterea la perfectie a limbilor romana şi rusa;
Cunostinte programe PC: 3D Studio Max, Corel Draw, Adobe Photoshop, Autocad, MS Office etc.;
Experienta de lucru pe un post similar;
Abilitati: capacitate de prioritizare, dinamism, incredere de sine, asertivitate, rezistenta la stres.

RESPONSABILITĂŢI:

Raspunde de procesul de consiliere al clientilor pe aspecte de design interior, de la initiere pana la finalizare;
Realizeaza amenajarea mobilei asistata de calculator astfel incat sa fie functionala, estetica si sa se incadreze in bugetul clientului,efectueaza masuratori in spatiile indicate de clienti;
Informeaza clienţii despre întreaga gama de servicii oferite;
Asigura un grad inalt de satisfactie al clientului si fidelizarea acestuia.

BENEFICII:

Salariu motivant;
Posibilitatea de integrare intr-o companie de renume;
Posibilitatea dezvoltari unei cariere într-o companie lider in domeniul mobilei.

CV-ul va fi transmis la adresa de e-mail: office@cnc-consulting.md cu indicarea pozitiei vacante pana la data de 25 iunie 2008 inclusiv.

Doar candidatii selectati pentru etapa a doua vor fi anuntati telefonic sau prin e-mail si se vor prezenta la interviu la data stabilita.

Pentru informatii suplimentare, adresati-va la emailul: office@cnc-consulting.md sau la numarul de telefon 69 373 000.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide