MUNCITOR IN SECTIA PRODUCERE A CONDIMENTELOR

Condiviv Impex SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Condiviv Impex SRL -Companie specializata in comerţul cu ridicata a amestecurilor de aditivi alimentari mixuri, echipament sanitar si utilaje pentru industria prelucrării cărnii anunţă concurs pentru suplinirea funcţiei vacante de MUNCITOR IN PRODUCERE

Cerinţe:
• Vârsta cuprinsă între 18- 35 ani, sex bărbat
• Dorinţă de lucru
• Responsabilitate
• Condiţie fizica buna, capacitate de a ridica greutăţi pînă la 40 kg;
• Program de lucru: Luni –Vineri de la 8:00-17:00.
• Studii medii
Responsabilităţi:
• amestecării condimentelor
• Împachetarea produsului finit
• Respectarea curăţeniei şi igienei personale.
Salariu: 2200 lei cu posibilitate de crestere in viitor.

Oferim conditii avantajoase de munca şi salariu motivant.
Persoanele interesate pot telefona la nr. de telefon: 260107 sau email: condiviv@condiviv.com
Telefon:
260107
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide