Magazinier (Depozitar)

Agentia de recrutare IDS Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Agentia de recrutare IDS Consulting anunta pozitia vacanta de Magazinier (Depozitar) intr-o companie ce se ocupa de distribuirea produselor alimentare. (JobRef: AL-3927)

Responsabilitati:

- Verificarea si controlul intrarilor si iesirilor de marfa din deposit.
- Prepararea comenzile pentru ziua urmatoare pentru livrare
- Verificarea descarcarii Tir-urilor care vin de la furnizori.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
- Virsta candidatului 25-40 ani
- Practica de munca in domeniul dat, este de dorit
- Cunoasterea la perfectie a limbilor romana si rusa
- Persoana responsabila, punctuala, inteligent.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa cv@hr.md sau la numarul de fax la 203548. Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Telefon:
203547
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide