Operator Call Center

Infoline Communications
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
"InfoLine Communications" angajeaza persoane comunicative cu spirit de echipa dezvoltat pentru postul de Operator Call Center.

RESPONSABILITATI:
- Ofera telefonic asistenta si suport, functie de solicitarile clientilor.

CERINTE FATA DE CANDIDAT
Studenti anii 2-3 sau absolventi;
- limba ROMANA/RUSA (scris, vorbit) - FLUENT;
-una din limbile de circulatie internationala (ENGLEZA, FRANCEZA, SPANIOLA, ITALIANA) (scris, vorbit) - FLUENT;
- cunostinte PC - nivel mediu;
- foarte bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, claritate in exprimare, dinamism, initiativa, capacitatea de a lucra in echipa, putere de convingere, punctualitate;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- atitudine orientata catre client;
- auto-motivat si cu spirit de echipa.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa de email: info@infoline.md. Vor fi contactate doar persoanele selectate.

BENIFICII SI BONUSURI OFERITE
- Conditii de munca excelente, echipamente de ultima ora;
- Instruire initiala si continua;
- Mediu de lucru tanar si profesionist;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei, posibilitati de promovare;
- Contract de munca;
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide