Offset printing

“Moldova Jobs” SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
CANDIDATUL IDEAL:
Vrem sa gasim cit de repede posibil specialisti tipografi offset de la nivel incepator pina la nivel avansat cu tendinte de integrare in intr – o echipa, in obtinerea de rezultate efective.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Cautam persoane pentru a lucra cu masini tipografice offset. Asiguram cursuri de formare, comoditati, utilitati, asigurare de sanatate, masa cel putin odata pe zi. Cei interesati sunt rugati sa trimita CV in limba romina la email: moldovajobs@gmail.com.

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
Companie de furnizarea de produse de promovare.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 4 INTREBARI
Aveti experienta in lucrul cu masini de tipografie?
Sunteti dispus sa lucrati in alta tara?
Cata experienta aveti in lucrul cu masini offset de tipografie de ultima generatie?
Care v-ar fi pretentiile salariale?
Telefon:
079 28 35 53
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide