Tele Consultant(a) Junior sau Confirmat(a)

GRUP PENTALOG
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Localitate: Chisinau

Descrierea postului:
Grupul Pentalog recruteaza un(o) Tele Consultant(a) Junior sau Confirmat(a). Sub conducerea Responsabilului Departamentului de Marketing, veti avea ca sarcina principala sa efectuati apeluri de iesire pe baza unui fisier de clienti si prospecte existente. De asemenea, veti participa la realizarea de studii de piata, veti stabili intalniri si veti descoperi noi contacte sociale...
Postul este bazat la Chisinau.

Aptitudini si competente necesare:
- Bun simt al comunicarii si relationalului
- Cunoasterea la un nivel avansat a limbii franceze (scris, citit si vorbit)
- Cunoasterea MS Office (MS Word, MS Excel), Internet

Beneficii:
- Crearea unei cariere si posibilitati multiple de promovare
- Pachet salarial atractiv
- Tichete de masa
- Asigurare de sanatate

Trimiteti CV-urile Dvs. indicand site-ul unde ati gasit anuntul si postul urmarit la jobs.md@pentalog.fr

Site Web: http://www.pentalog.md/
Persoana de contact: Serghei Goloborodico
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide