Human Resources Manager (HR)

Suntem în căutarea unui  Manager Resurse Umane dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre tinere și dinamice. Dacă deții abilități excelente de gestionare a resurselor umane și ai o pasiune pentru crearea unui mediu de lucru prosper și echitabil, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine.

Responsabilități:

  • Administrarea completă a procesului de recrutare și selecție, inclusiv publicarea de anunțuri de angajare, preselecția CV-urilor, programarea și conducerea interviurilor și facilitarea procesului de ofertare și integrare a noilor angajați;
  • Gestionarea eficientă a documentației legate de angajare, inclusiv completarea și păstrarea dosarelor de angajare, contractele de muncă și orice alte documente necesare;
  • Coordonarea procesului de concediere, asigurând respectarea tuturor procedurilor legale și a politicilor companiei;
  • Monitorizarea și administrarea concediilor de odihnă și medical, asigurându-se că toate procesele sunt gestionate conform politicilor și legislației în vigoare;
  • Întocmirea și actualizarea fișelor postului pentru toate pozițiile din companie, asigurându-se că acestea sunt complete și conforme cu cerințele legale și standardele companiei.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în domeniul resurselor umane, cu accent pe gestionarea documentației oficiale este binevenită, dar nu obligatorie;
  • Cunoștințe solide despre legislația muncii și procedurile HR;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona multiple proiecte simultan;
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a identifica și implementa îmbunătățiri în procesele existente.

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la succesul organizației noastre și să crești profesional într-un mediu stimulativ, te încurajăm să aplici.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament sala de sport
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul cu poză actuală la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650.

Afla mai multe despre noi pe:
Site-ul nostru: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works

hr@midnight.works
+37369666650

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть