Unreal Engine Game Developer (15000 - 40000 mdl)

Căutăm un Unreal Engine Designer talentat pentru a se alătura echipei noastre inovatoare. În calitate de Unreal Engine Designer,vei fi în fruntea creării de jocuri captivante și vizual impresionante. Colaborând strâns cu echipele interdisciplinare, vei fi responsabil pentru implementarea mecanicilor de joc, proiectarea nivelelor și optimizarea performanței folosind Unreal Engine.

Responsabilități cheie:

  • Implementarea Mecanicilor de Joc: Dați viață conceptelor de joc, traducând ideile de design în mecanici de joc funcționale și captivante folosind Unreal Engine.
  • Proiectarea Nivelurilor: Creați medii de joc captivante și bine realizate proiectând și construind niveluri care îmbunătățesc experiența jucătorilor.
  • Optimizarea Performanței: Colaborați cu echipa de dezvoltare pentru a optimiza performanța jocului, asigurând un gameplay fluent și receptiv pe diverse platforme.
  • Colaborare Interdisciplinară: Lucrați îndeaproape cu artiștii, animatorii și alți membri ai echipei pentru a integra elemente vizuale în mod armonios în lumea jocului.
  • Rezolvarea Problemelor: Identificați și abordați provocările tehnice, oferind soluții inovatoare pentru îmbunătățirea calității și performanței generale a jocului.
  • Păstrați-vă la Curent cu Caracteristicile Unreal Engine: Fiți la curent cu cele mai recente caracteristici și actualizări ale Unreal Engine, încorporând noile tehnologii pentru a îmbunătăți procesele de dezvoltare a jocurilor.

Calificări:

  • Înțelegerea/Cunoașterea Unreal Engine și C++
  • Înțelegerea și cunoașterea 3D și 2D
  • Experiență în lucrul cu sisteme de control al versiunilor (de exemplu, git)
  • Abilitatea de a lucra în echipă și abilități puternice de comunicare
  • Dorința de a învăța noi tehnologii și de a se dezvolta profesional

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul pe adresa electronică: hr@midnight.works.

Site-ul nostru: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть