Specialist(ă) control calitate

Grupul de companii Smile Dent Team are Misiunea de a trata și a ajuta cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă și frumoasă. Avem grija de sănătatea orală a pacienților noștri mai mult de 14 ani în Moldova, unde avem 4 clinici și un laborator dentar, dotat cu cele mai moderne echipamente.

Începând cu august 2020 am început dezvoltarea pe piața din România. In prezent avem clinici și laboratoare dentare la Iasi, București și Brașov.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, estetică. Specializarea noastră sunt reabilitările complexe a cavității bucale.

Cei peste 30000 pacienți tratați de noi ne apreciază pentru calitate, profesionalism și utilizarea celor mai inovative metode și tehnologii.

Avem o echipă mare, inclusiv in vânzări, marketing, suport pacienți, call centru, audit&control, contabil ș.a. si ne extindem în continuare! O mare parte a pacienților noștri sunt italieni, respectiv cunoașterea limbii italiene constituie un mare avantaj.

Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Compania SMILE DENT TEAM angajează  Specialist(ă) Control Calitate dedicat și motivat. Dacă sunteți pasionat de asigurarea unor standarde înalte de deservire, sunteți persoana potrivită!

Candidatul ideal:

  • cunoaște specificul activității  în vânzări/call centru/telesales și este gata pentru o noua provocare;
  • are experiență într-un post similar;
  • este utilizator încrezut Excel si are abilități analitice;
  • are o atitudine pro activă și abilități excelente de comunicare;
  • vorbește fluent limbile română și rusă.

 Responsabilități:

  • Verifică apelurile telefonice/mesajele pentru toate canalele de vânzare precum și nivelul de deservire a clienților;
  • Verifică aplicarea corectă de către personalul serviciilor supervizate a procedurilor de acordare a suportului informațional către clienți;
  • Prezintă recomandări pentru îmbunătățirea serviciilor de deservire a pacienților;
  • Analizează și elaborează diverse rapoarte, proceduri de standartizare a unor procese.

Beneficii oferite:

  • remunerare competitivă;
  • posibilități de promovare in cadrul companiei;
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
  • ajutoare materiale, cadouri la zile de naștere;
  • reduceri pentru tratamente stomatologice.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să trimiteți până la data de 15.04.2024  CV-ul dvs. la adresa: https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/61984-specialist-control-calitate.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть