Șofer cat. B, C, or. Strășeni

C.Î Agrostoc este în cautarea unui nou coleg pentru funcţia vacantă:

Cerinţe:

  • Permis de conducere (categoria B, C);
  • Deținerea certificatului de competență profesională;
  • Experienţa de lucru în domeniu - minimum 6 luni;
  • Persoana sociabilă, activă, punctual, responsabil;
  • Comunicare liberă în limba română, rusă;
  • Cunoștințe în mecanică vor constitui un avantaj.

Responsabilităţi:

  • Se va efectua transport a cerealelor și produselor fito sanitare.
  • Tipul si marca vehicolului: Mercedes, Sprinter;
  • Baza/locul de muncă: or. Strășeni (împtejurimile or. Strășeni)

Oferim:

  • Salariu motivant, competitiv si bonusuri lunare stabile;
  • Convorbiri telefonice asigurate;
  • Mediu de lucru profesionist, într-o companie în continua dezvoltare;
  • Condiţii avantajoase de muncă;
  • Pachet social asigurat;

Cei interesaţi sunt rugaţi sa telefoneze la numărul de telefon: 068458884
Sau expediați CV-ul la: hr@agrostoc.md.

E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 068458884

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть