Manager în vânzări a Cooperativei de Întreprinzător Agrostoc

Cooperativa de Întreprinzător „Agrostoc” anunţă competiție deschisă pentru funcția de:

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Posedare cunoștințe PC (Word, Excel);
  • Permis de conducere cat. B;
  • Trăsături personale: abilități de vînzări și negociere;
  • Experienţa în domeniul vânzări va constitui un avantaj.

Responsabilităţi:

  • Promovarea și comecializarea produselor agricole ale Întreprinderii;
  • Participarea la îndeplinirea planului de vânzări;
  • Identificarea clientilor și stabilirea raporturilor de colaborare cu producătorii agricoli;
  • Încheierea contractelor de vânzare-cumpărare.

Oferim:

  • Salariu competitiv şi bonusuri în funcţie de performanţe;
  • Automobil de serviciu;
  • Convorbiri telefonice asigurate;
  • Mediu de lucru profesionist, într-o companie în continuă dezvoltare;
  • Asigurarea cu întreg pachet social;
  • Cursuri și traininguri de domeniu.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa hr@agrostoc.md sau ne puteți contacta la numărul de telefon: 060302766.

E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 060302766

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть