Social Media Marketer

Angajăm:

Fitness Mama, liderul în fitness și nutriție online în limba română, caută un Social Media Marketer talentat și pasionat. Dacă ești dornic să contribui la transformarea vieții a mii de femei prin intermediul rețelelor sociale și să te alături unei echipe dinamice, această oportunitate este pentru tine!

Responsabilități:

  • Planificarea și implementarea strategiilor de social media pe diferite canale (Facebook, Instagram, Youtube, Tiktok, Telegram)
  • Crearea și gestionarea conținutului relevant și actual pentru diverse platforme sociale (Facebook, Instagram, Youtube, Tiktok, Telegram etc.)
  • Monitorizarea și analiza performanței conținutului și a campaniilor, adaptarea conținutului pentru diferite platforme în dependență de rezultatele analizei
  • Interacțiunea și gestionarea relațiilor cu comunitatea online
  • Colaborarea cu echipa internă pentru a dezvolta campanii și a sprijini obiectivele companiei
  • Identificarea și urmărirea tendințelor în social media pentru a optimiza prezența online
  • Organizarea funnel-urilor pentru a genera leaduri organice din diferite platforme
  • Raportarea rezultatelor și recomandarea de îmbunătățiri

Cerințe:

  • Experiență dovedită în gestionarea rețelelor sociale și în crearea de conținut
  • Excelente abilități de comunicare în limba română, scris și verbal; cunoștințe de bază în limba engleză
  • Creativitate și capacitatea de a genera idei de conținut atractive și relevante
  • Abilități de analiză și raportare a performanței campaniilor și a conținutului
  • Cunoștințe solide în utilizarea și gestionarea platformelor de social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, etc.)
  • Experiență în utilizarea instrumentelor de analiză și monitorizare a social media
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a gestiona proiecte în mod eficient
  • Pasionat de fitness și nutriție, cu o înțelegere profundă a domeniului

Calități personale:

  • Proactiv, organizat și cu atenție la detalii
  • Flexibil și adaptabil la schimbări și feedback
  • Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini și de a respecta termenele limită
  • Orientat spre soluții și orientat spre rezultate
  • Spirit de echipă și abilități interpersonale puternice

Beneficii:

  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de competențe și experiență;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic și susținut;
  • Flexibilitate în a lucra de la birou sau de la distanță;
  • Dezvoltare profesională prin cursuri și training-uri în domeniu;
  • O echipă pasionată și orientată spre succes, în care vei avea ocazia să te afirmi și să te dezvolți;
  • Șansa de a contribui la transformarea vieții a mii de femei prin intermediul rețelelor sociale și de a avea un impact pozitiv asupra comunității;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Dacă te simți pregătit să faci parte din echipa noastră și să aduci un plus de valoare în ceea ce privește managementul rețelelor sociale, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email și arată-ne de ce ești candidatul potrivit pentru acest rol. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть