Șef/Șefă laborator în industria prelucrătoare

Compania «CEREALE DE AUR» S.R.L.  specializată în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole angajează:

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii speciale;
  • Experienţă de lucru într-o funcție similară de cel puţin 1 ani;
  • Cunoașterea Standarde de calitate GOST -uri, metode și instrucțiuni de control aplicabile în laborator;
  • Cunoașterea PC: MS Office;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Cunoașterea limbii română și rusă;
  • Spirit de echipă și bune abilități de comunicare;
  • Disciplinat, responsabil.

Atribuțiile postului:

  • Elaborarea, optimizarea și asigurarea implimentării în cadrul întreprinderii a noilor metode de control a calității;
  • Asigurarea controlului calității a materiei prime și produsului fabricat în conformitate cu standardele în vigoare și procedurile stabilite;
  • Planificarea, organizarea și controlul sarcinilor de lucru a salariaților din subordonare;
  • Întocmirea rapoartelor de laborator;
  • Eliberarea certificate de calitate.

Oferim

  • Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
  • Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
  • Tichete de masa;
  • Instruiri / formare profesională din contul întreprinderii;
  • Pachet social asigurat;
  • Echipament de muncă;
  • Loc de muncă amenajat;
  • Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00).

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca "ȘEF/ȘEFĂ LABORATOR ÎN INDUSTRIA PRELUCRĂTOARE” la e-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742, Manager Resurse Umane.

E-mail: r.filip@cda-md.com
Telefon: 079 705 742

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть