Contabil(ă)

Compania «CEREALE DE AUR» S.R.L. specializată în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole angajează:

Contabil(ă)

Cerințele postului:

  • Studii superioare de specialitate (contabilitate, finanțe);
  • Cunoștințe temeinice în ce privește legislația în vigoare în domeniul financiar – contabil;
  • Cunoașterea conducerii contabilității computerizate (1C);
  • Posedarea programelor MS Office (Word, Excel);
  • Experienţa de lucru în domeniul contabilității de cel puţin 2 ani;
  • Cunoașterea limbii română și rusă;
  • Spirit de echipă și bune abilități de comunicare;
  • Disciplinat, responsabil.

Atribuțiile postului:

  • Verificarea și întroducerea documentelor în programul de contabilitate (1C);
  • Evidența OMVSD, materiale, mijloace fixe, active circulante, imobilizări necorporale;
  • Urmărirea documentelor de strictă evidență;
  • Evidența Producereii;
  • Contabilizarea cu numerarul;
  • Contabilizarea foilor de parcurs.

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
  • Pachet social asigurat;
  • Condiții de muncă;
  • Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00).

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca " CONTABIL” la e-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742, Manager Resurse Umane.

E-mail: r.filip@cda-md.com
Telefon: 079 705 742

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть