Vânzător consultant în echipa Blaupunkt. Salariu de la 10 000 MDL

Angajăm:

Compania Union Distribution are plăcerea să vă ofere condiții de cooperare în echipa noastră în calitate de Promotor în domeniile Televizoarelor și Smart produselor brandului Blaupunkt, echipamente audio brăndului Blaupunkt, echipamente audio și electrocasnice mari de brand Toshiba. În preferință sunt candidaturile masculine.

Principalele responsabilități:
  • Vânzarea produselor companiei in magazinele partenere
  • Lucrul cu expozitii de produse pe vitrine
  • Studierea caracteristicilor tehnice ale produselor și actualizarea periodică a cunoștințelor
Cerințe:
  • Experiența în vânzari
  • Vorbire fluentă în limba română si rusa
  • Abilități de comunicare
  • Dorință de a te dezvolta în domeniul vânzărilor
Condiții de lucru:
  • Program de lucru: 5 zile lucrătoare pe săptămână, de la 9:00 la 18:00;
  • Locație: Chișinău, magazin „Maximum” (Botanica sau Buiucani).
  • Salariu fix lunar + bonusuri si motivare. Venit minim 500 USD
  • Sunt oferite bonusuri suplimentare pentru vânzarea unor bunuri specifice

Telefon: +373 68 22 88 52
E-mail: palivoda@uniondistribution.eu

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть