Reprezentant medical

Angajăm:

Reprezentanța companiei germane „STADA” în Republica Moldova își extinde activitatea și este în căutarea unui reprezentant medical în mun. Chișinău.

Cerințe:

  • studii superioare (preferabil medicale sau farmaceutice);
  • cunoașterea limbii române;
  • abilități foarte bune de comunicare;
  • deținerea permisului de conducere categoria „B” și experiența în conducerea vehiculelor.

Responsabilități principale:

  • respectarea planului de vizite stabilit;
  • lucrul cu rapoartele și utilizarea sistemului CRM;
  • realizarea strategiilor de marketing (organizarea și desfășurarea conferințelor, prezentărilor, meselor rotunde, etc.).

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • un salariu competitiv;
  • traininguri corporate;
  • automobil de serviciu;
  • acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă.

Expediați CV-ul la adresa electronică: ina.sacca@stada.md.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть