Reprezentant Medical

Grupul de companii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Îţi doreşti să faci parte din echipa Felicia? Eşti tânăr şi ambiţios? Grupul de companii Felicia anunţă concurs pentru suplinirea funcţiei de reprezentant medical!

Cerinţe:

  • Studii superioare
  • Experiența de muncă în funcție de reprezentant medical - min. 1 an
  • Cunoştinţe de PC utilizator la nivel avansat (Word, Excel)
  • Vorbirea fluentă a limbilor română, rusă, engleza
  • excelente abilitati de comunicare, negociere și planificare
  • responsabilitate, perseverenta, onestitate si orientare spre rezultat, spirit de echipa, rezistenta la stres

Responsabilităţi:

  • stabilirea, dezvoltarea şi menţinerea relaţiilor cu medicii de familie şi specialiştii;
  • urmărirea realizării planului de vânzari lunar, trimestrial, anual;
  • stabilirea şi participarea la întâlnirile cu clienţii;
  • analiza consumatorului şi a tendinţelor lui împreună cu departamentul marketing;
  • studierea evoluţiei produselor noi preluate în sortiment;
  • prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei şi întocmirea ofertei de mărfuri;
  • participarea la negocieri, întocmirea contractelor şi acordurilor comerciale, monitorizarea derulării şi finalizarii acestora şi îdentificarea potenţialilor clienţi.

Oferim:

  • salariu motivant achitat la timp;
  • automobil de serviciu;
  • angajare oficială în câmpul muncii (pachet social complet);
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • pachet atractiv de beneficii.

E-mail: hr@felicia.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть