Proiectant de Mobilă Corp (Tehnolog)

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate

Anunț de Angajare - Proiectant de Mobilă Corp (Tehnolog)

Locație: Chișinău, Moldova

Profilul Candidatului:

  • Experiență sau cunoștințe solide în domeniul producției de mobilier;
  • Cunoașterea softului BASIS este esențială;
  • Abilitatea de a citi și interpreta specificațiile tehnice;

Responsabilități:

  • Analiza și preluarea comenzilor din showroom-uri;
  • Verificarea anexelor și detaliilor tehnice ale comenzilor;
  • Selecția materialelor și adaptarea designurilor standard conform cerințelor specifice;
  • Crearea proiectelor de mobilier folosind softul BASIS;

Oferta:

Salariu:

  • Junior: 15,000 Lei;
  • Middle: 20,000 Lei;
  • Senior: 23,000 Lei.

Salariul va fi stabilit funcție de competențele și aptitudinile candidatului.

Beneficii:

  • Discounturi substanțiale la produsele noastre;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.

Cum să Aplicați:
Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Proiectant de Mobilă Corp”, sau apelați la Nr. De telefon: 078057772.

E-mail: hr@tandem.md
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть