Manager Vânzări showroom de mobilă

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

Cerințe:

  • Experiență în domeniu (avantaj);
  • Studii superioare sau medii;
  • Bună cunoaștere a limbilor: româna și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Aptitudini excelente de comunicare, prezentare și ofertare;
  • Bune abilități de organizare și coordonare;
  • Punctualitate și gândire pozitivă;
  • Atitudine prietenoasă și entuziasm față de lucru.

Responsabilități:

  • Informarea clienților despre produse si promoții;
  • Participa la elaborarea scenariilor și a ofertelor comerciale;
  • Extinde baza de clienți pentru a îndeplini sarcinile și planurile.

Oferim:

  • Posibilitatea de a-ți crește constant veniturile;
  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant și bonusuri lunare pentru performanțele realizate;
  • Perspectiva afirmării într-un domeniu dinamic și modern cu colectiv tânăr și ambițios;
  • Produsele companiei la preț redus și în rate;
  • Program de lucru zilnic convenabil.

* Locația: or. Chișinău, str. Petricani 15/1.

Ai abilități de comunicare eficientă, un învățat rapid, abilități de organizare și orientat spre rezultat, atunci aplică, nu ezita.

Trimite CV-ul cu poza la adresa de e-mail dichii.aliona@tandem.md.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть