Programator 1C | Программист 1C

Descoperă lumea fascinantă a modei tricotate alături de noi! Întreprinderea S.R.L., Cojocari-Grup, sub marca noastră de încredere, Vasconi, te invită să faci parte din echipa noastră dinamica

Compania Vasconi, te invită să faci parte din echipa noastră dinamica în rolul de Programator 1C.

De ce să te alături echipei Compania Vasconi?
Compania Vasconi este o companie dinamică și inovatoare, dedicată  lumii fascinante a modei din tricotaj,  executăm servicii de înaltă calitate în Republica Moldova.

Descrierea activității:

  • Întreținerea, actualizarea, suportul și îmbunătățirea configurațiilor standard și a bazelor de lucru1C;
  • Configurarea, analizarea, optimizarea softului 1 C pentru lucrul utilizatorului;
  • Administrarea și menținerea programelor de contabilitate, 1 C în sistemul UNF, versiunea 8;
  • Formularea și executarea sarcinilor tehnice;
  • Elaborarea softurilor pentru automatizarea evidenței contabile ale întreprinderii;
  • Automatizare producere, depozit; optimizare logistică;
  • Participarea la proiectele 1C.

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea limbajului de programare și a configurațiilor tipice 1C
  • Mentalitate analitică, gândire logică, abilități de procesare a datelor mari;
  • Cunoaşterea avansată a programării orientată pe obiect; cunoaşterea platformei 1C;

La rândul nostru, te răsplătim cu:

  • Un salariu competitiv, motivat de performanța ta;
  • Un pachet generos de beneficii, pentru a-ți asigura confortul pe tot parcursul angajamentului;
  • Programe de dezvoltare profesională, care îți vor permite să-ți explorezi potențialul și să avansezi în carieră;
  • Un sistem de management modern și un mediu de lucru plăcut, în care vei fi susținut și apreciat;
  • Loc de munca într-un oficiu confortabil;
  • Program de lucru de Luni până Vineri între orele 08:00 - 17:00 (cu pauze de masă).

Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus te invităm să faci parte  din echipa noastră dinamică și să contribui la succesul nostru,  transmiteți CV-ul la adresa hr@vasconi.md, cu mențiunea în subiectul mesajului „Programator 1C”.

Мы расширяемся и приглашаем  присоединиться к нашей команде:

Основные обязанности:

  • Поддержка работоспособности учетной записи предприятия на базе платформы 1С 8.3
  • Доработка конфигурации под нужды предприятия согласно требований пользователей
  • Сопровождение, техподдержка пользователей
  • Оптимизация запросов
  • Загрузка данных из сторонних систем (файловый обмен, веб-сервисы)
  • Разработка скриптов / написание пользовательских запросов к базе данных и новых проэктов

Требование к кандидату

  • Опыт программирования 1С
  • Oтветственность, дисциплина.

Что мы можем предложить Вам:

  • Стабильная и своевременная выплата заработной платы
  • Возможность профессионального, карьерного, зарплатного роста
  • Возможность обучаться и развивать свои навыки
  • Команда единомышленников‚ демократичная и творческая атмосфера в коллективе
  • Скидки на наш товар
  • График работы пн-пт, 8-17

Если Вы хотите получить работу в прогрессирующей компании, то отправляйте свое резюме на почту: hr@vasconi.md.
Телефон: 078222290

Telefon: 078222290
E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть