Jurisconsult (executare silită)

Despre noi:
Compania PfB Collection creată de către profesioniști în domeniul recuperării datoriilor restante și este despre aplicarea celor mai bune practici de recuperare de-a lungul anilor.

Scopul nostru de bază este de a rezolva chiar și cele mai complicate probleme legate de recuperarea datoriilor la etapa prejudiciară.
Produsele oferite de către companie includ în sine tot spectrul de servicii pentru recuperarea datoriilor restante, începând cu notificarea debitorilor despre creditul neachitat și finalizând cu procedura de executare silită.

Pentru compania PfB Collection, dezvoltarea este un proces continuu, în cadrul căruia, orice membru al echipei PfB are posibilitatea de a participa în crearea unui mediu de lucru cât mai confortabil și în satisfacerea necesităților clienților noștri.

Misiunea noastră
Tindem să devenim catalizatorul dezvoltării unei abordări civilizate în sectorul soluționării problemelor legate de recuperarea datoriilor restante, de aceea considerăm că misiunea de bază a companiei de colectare PfB Legal Consulting constă în formarea portretului colectorului ca fiind ajutor și suport pentru debitor.

Responsabilități
  • Inițierea de apelurile telefonice şi vizite, către debitori
  • Adaptarea strategiei de achitare privind fiecare client în parte
  • Analiza situațiilor sumelor achitate de catre debitori
  • Transmiterea de notificări / somații debitorilor
  • Păstrarea confidențialitătii lucrărilor efectuate și informațiilor gestionate
Cerințe
  • Studii superioare juridice finisate (constitue avantaj)
  • Experiență în domeniu colectării datoriilor (constitue avantaj)
  • Cunoașterea obligatorie a limbii de stat și rusa
  • Abilităti de comunicare / relaționare, spirit de echipa
  • Cunoașterea Microsoft Office
  • Permis de conducere cat. B și automobil personal (amortizare+combustibil)
Noi oferim
  • Salariu atractiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile.
  • Instruire şi susţinere din prima zi.
  • Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00.
  • Birou confortabil, modern, cu toate facilitățile.
  • Angajare oficială cu pachet social.
  • Posibilitatea de creștere în companie (ne creștem liderii doar în cadrul companiei).
  • Evenimente corporate și sărbători pe cheltuiala companiei, „zile dulci”, etc.
  • Cadouri și stimulente valoroase din partea companiei pentru cei mai buni dintre cei mai buni.
Aşteptăm să ne vedem la interviu! Aplică mai jos!

*Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către PfB Collection.

E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru
Telefon: 060500522

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть