Office Manager

Cauți un job? Îl poți găsi chiar aici, la AZART.

Dacă vrei să fii parte a echipei, să muncești responsabil cu oameni prietenoși alături, atunci te așteptam în echipa noastră.

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv și achitat la timp
  • Regim de lucru: luni-vineri, 9.00-18.00
  • Oficiul amplasat mun. Chișinău, str. M. Sadoveanu 42/6

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență de minim 1 an într-o poziție similară
  • Cunoștințe MS Office (Word, Excel, etc.) la nivel avansat
  • Posedare a limbilor română, rusă, engleza va constitui un avantaj
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Abilități de analiză

Responsabilitățile de bază:

  • Intimpinarea vizitatorilor
  • Organizarea bunei funcționării a oficiului (comanda apă, rechizite de birou, etc.)
  • Corespondența de intrare/ieșire
  • Participarea la organizarea ședințelor
  • Raportarea activităților
  • Alte sarcini după caz

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522

E-mail:   hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть