Social Media Manager

„Azart”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale, anunță concurs la postul vacant de:

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Colectiv prietenos si primitor;
  • Loc de munca confortabil.

Oficiu: str. M.Sadoveanu 42/6, Megapolis

Regim de lucru:  Luni-Vineri, 9.00-18.00

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul marketingului sau cursuri de specialitate;
  • Experiență de lucru în domeniul respectiv nu mai puțin de 2 ani;
  • Cunoștințe de grafică și programe multimedia (Photoshop);
  • Experiență în editare foto;
  • Responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de prioritizare, creativitate;
  • Excelentă posedare a limbilor română, rusă.

Responsabilități:

  • Crearea și executarea strategiei de Social Media;
  • Planificarea campaniilor în social media, a fazei de execuție, a programărilor activităților zilnice;
  • Participarea la crearea de conținut pentru rețelele de socializare  (ședințe foto, filmări video)
  • Postarea conținutului relevant și de calitate pe youtube, FACEBOOK, UDS, TIK TOK și INSTAGRAM, avînd o viziune strategică pentru promovarea mărcii;
  • Gestionarea prezenței pe rețelele sociale;
  • Crearea și postarea conținutului nou, update pe cel vechi, răspunderea la comentarii;
  • Monitorizarea trendului în social media;
  • Monitorizarea principalilor concurenți din social media;
  • Înțelegerea impactului din social media asupra traficului;
  • Alte sarcini după caz.

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md.
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522
Vă puteți apropia: Chișinău, str. M. Sadoveanu 42/6

E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть