Montator aparate de aer condiționat

SC “ECOLUX” SRL anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de Montator/deservire aparate de aer condiționat

Atribuțiile de serviciu:

  • Monteaza aparate de aer conditionat conform contractelor incheiate cu clientii;
  • Primeste sarcini de la managerul in conditionare;
  • Coordoneaza toate activitatile cu managerul in conditionare;
  • Deserveste aparatele de aer conditionat.

Responsabilități și împuterniciri:

  • Responsabil de buna funcționare a echipamentului montat;
  • Responsabil de calitate lucrărilor executate.

Cerinţele funcţiei faţă de candidat:

  • Studii: medii de specialitate.
  • Experienţă profesională: experiență, analizam si persoane fara experienta.

Compania ofera:

  • Lucru intr-un colectiv tinar, dinamic si profesionist;
  • Pachet social, salariu stabil, achitat la timp;
  • Posibilitatea de a avansa pe plan profesional.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@ecolux.md.
Nr. de contact: 069445455.

E-mail: office@ecolux.md
Telefon: 069445455

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть