Mecanic (linie productie) - centrale frigorifice

Ecolux S.R.L. - companie specializată în sectorul frigorific anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Dorim să extindem echipa noastră din cadrul Sectorului de Producție și căutăm un Mecanic, inie productie - centrale frigorifice dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, pe str. Uzinelor 171/2.

Ce Cautăm:

  • Experiență minimă de 2 ani în domeniul instalatiilor frigorifice.
  • Abilități de sudură și lipire a componentelor sistemelor frigorifice.
  • Cunoștințe în montarea panourilor sandwich, a ușilor frigorifice și a vitrinelor frigorifice.
  • Capacitate de monitorizare și testare a echipamentelor și sistemelor frigorifice.

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de montare, deservire și reparație a echipamentului frigorific conform proiectului de execuție.
  • Sudează sau lipește părțile componente ale sistemului frigorific.
  • Monitorizează și testează echipamentele/sistemele frigorifice utilizând instrumentele din dotare.
  • Verifică și remediază scurgerile de agent frigorific în țevi, componente și conexiuni.
  • Efectuează reparația capitală și recuperarea/reciclarea agentului frigorific.

Beneficii Pentru Tine:

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și susținător.
  • Pachet salarial atractiv, negociabil în funcție de experiență.

Trimite CV-ul tău la adresa develop@ecolux.md, ct2impact@gmail.com.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-un mediu în care munca ta face diferența!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть