Agent vinzari, Limba Italiana

Angajăm:

Descrierea postului

În prezent, recrutăm un agent pe vinzari B2B (sunete reci) care să se alăture echipei noastre și să prospecteze clienți din Italia.

Dacă vă place să lucrați într-un mediu dinamic și cu o pasiune pentru vânzări, ne dorim cu adevărat să auzim de tine. Aceasta este o oportunitate fantastică pentru cineva motivat si ambițios

Despre companie:

Global Database ajută companiile să creasca vinzarile și să minimizeze riscurile, oferind datele și tehnologia noastră. Cu soluțiile pe care le oferim, clienții noștri identifică noi clienti la nivel global, verifică potentialii furnizori, precum și monitorizează partenerii de afaceri existenți. În fiecare zi, sute de companii, inclusiv Uber, AWS, WeWork și SAP, pentru a numi doar câteva, folosesc platforma noastră pentru a lua decizii bazate pe date și pentru a-și dezvolta afacerea în siguranță.

Rolul

  • Apeluri proactive către clienți potențiali, îndeplinind în mod constant obiectivele de 80-100 de apeluri pe zi
  • Generați clienți potențiali pentru echipa de vânzări
  • Comision generos pe lângă salariul de bază

Cerinte

  • Experienta de minim 2 ani in vanzari B2B
  • Capacitatea de a gestiona obiecțiile
  • Abilitati excelente de comunicare
  • Atitudine pozitiva
  • Consecvență în atingerea țintelor

Dacă cele de mai sus sună ca dvs., atunci vă rugăm să trimiteți CV-ul la hr@globaldatabase.com și vă vom contacta pentru a organiza un interviu telefonic inițial.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть