Manager Logistică Națională

Angajăm:

Suntem o companie de transport cu o prezență semnificativă pe piața Transportului de marfă și Tractări AUTO în Republica Moldova, acum extindem echipa noastră de Logistică Curse Naționale. Cu o flotă modernă și o rețea extinsă de rute, suntem dedicați să asigurăm livrarea sigură și eficientă a mărfurilor în întreaga țară.

Responsabilități:

  • Planificarea și coordonarea eficientă a operațiunilor de logistică pentru cursele naționale.
  • Monitorizarea permanentă a comenzilor și a fluxului mărfuri pentru a asigura disponibilitatea constantă a transportului.
  • Gestionarea documentelor necesare pentru transportul național și internațional de mărfuri.
  • Comunicarea strânsă cu șoferii și echipa de logistică pentru a asigura livrări punctuale și fără incidente.
  • Identificarea oportunităților de optimizare a rutelor și a proceselor de transport.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în logistică, transport sau domenii conexe.
  • Cunoașterea detaliată a regulilor și procedurilor de transport național.
  • Abilități bune de planificare, organizare și gestionare a timpului.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Cunoștințe de operare a calculatorului și a pachetului Microsoft Office.

Ofertă:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru colaborativ și dinamic.
  • Posibilitatea de a juca un rol esențial în asigurarea eficienței operațiunilor de logistică.

Dacă sunteți interesat să faceți parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com, sau apelați  +373 60911855 , +37360911834   +37360665557. Așteptăm să vă cunoaștem mai bine!

E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
Telefon: +373 60911855
+37360911834 +37360665557

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть