Lăcătuș mecanic (Vidra, Jud. Ilfov) zona București

Suntem în căutare de:

Locația de lucru: Vidra, Jud. Ilfov, lângă București

Candidatul ideal

Cerințe:

  • Vorbitor de limba romana
  • Cunoștințe desen tehnic
  • Experiență ca lăcătuș mecanic
  • Abilități de comunicare și de lucru în echipă
  • Disponibilitate pentru deplasări in Romania si străinătate pentru punere in funcțiune utilajele noastre (1 – 2 săptămâni), OCAZIONAL
  • Dexteritate și atenție la detalii

Descrierea jobului:

  • Asamblare/montare repere și subansambluri metalice
  • Remediere defecțiuni
  • Lucrări de întreținere și reparații în vederea menținerii instalațiilor

Se oferă:

  • salariu negociabil în funcție de pregătire și de aptitudini – 1000 Euro
  • tichete de masă
  • prime de Paști, Crăciun
  • contract pe perioada nedeterminată, program de 8 ore/zi (Luni-Vineri) – 07:30 – 16:00
  • pauză de masă
  • transport asigurat
  • cazare asigurata
  • asigurare medicală
  • se asigura transport, cazare in deplasare si diurna (100 RON/zi – Romania si 50 Euro/zi - străinătate)

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть