Inginer sisteme automatizate de conducere a producţiei

Angajăm:

PROFILUL CANDIDATULUI:

  • Studii superioare de profil;
  • Experiență în poziții similare - min. 3 ani;
  • Abilităţi de lucru la computer (MS Office pachet);
  • Cunoașterea limbilor Română, Rusă – conditie obligatorie;
  • Abilitatea de prevenire și de soluționare a problemele tehnice.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

  • Asigurarea utilizării corecte a utilajului electronic
  • Pregătirea utilajului de utilizare şi înlăturarea defecţiunilor
  • Deservirea tehnică a utilajului electronic, desfăşurarea reparaţiilor profilactice şi curente
  • Controlul respectării instrucţiunilor de exploatare şi mentenanţă a utilajului
  • Elaborarea instrucţiunilor de exploatare şi mentenanţă a utilajului

Condiții de muncă:

  • Activitatea într-o companie cu renume şi tradiţii;
  • Salariu motivant și alte beneficii;
  • Investiţii în dezvoltarea profesională;
  • Pachet corporativ de telefonie mobilă.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea denumirii postului “Inginer sisteme automatizate de conducere a producţiei”.

Adresa oficiului S.A. Franzeluța: MD-2032, mun. Chişinău, str. Sarmizegetusa 30.

Telefon de contact: 022 853-481

E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: (022) 853-481

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть