Lăcătuş automatică şi aparate de măsură şi control

Angajăm:

Descrierea postului:

  • Îndeplinirea lucrărilor de determinare a schemelor electronice a dispozitivelor şi elaborarea procedurilor de reparaţie a sistemelor/dispozitivelor electrice;
  • Asigurarea exploatării tehnice corecte şi funcţionarea eficientă a utilajului electronic;
  • Pregătirea utilajului şi dispozitivelor pentru funcţionare, realizarea deagnosticării anumitor elemente şi mecanisme, controlarea parametrilor şi siguranţa componentelor electronice a utilajului;
  • Efectuarea lucrărilor de verificare, de ajustare/reglare a dispozitivelor, a sistemelor şi componentelor electronice a utilajului;
  • Monitorizarea şi controlul lucrărilor de reparaţie şi de testare a utilajului, respectarea instrucţiunilor de exploatare a utilajului electronic;
  • Evidenţa şi analiza indicilor de funcţionare a utilajului şi condiţiile de exploatare.

Cerinţele faţă de candidat:

  • studii: medii speciale, superioare de profil

cunoştinţe:

  • competenţe specifice postului;
  • sistemele, metodele şi mijloacele controlului tehnic;
  • echipamente, normele şi cerinţele tehnice de exploatare;
  • experienţă profesională: minim 1 an.

VĂ OFERIM URMĂTOARELE BENEFICII:

  • salariu garantat
  • concediul de odihnă anual garantat
  • pachet social deplin
  • alte plăţi stimulatorii
  • odihnă activă: sala sportivă, pensiunea de odihnă ,,FRANZELUŢA” din or. Vadul lui Vodă
  • transport asigurat
  • instruire profesională continuă
  • promovare pe plan profesional
  • asociere în sindicat.

Modul de aplicare: CV-ul; s.personal@franzeluta.md; tel.: (022) 853-485

E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: (022) 853-485

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть