HR manager | Recruiter (15000 +)

Easy hire angajeaza:

Bine ai venit în echipa noastră prietenoasă și profesionistă!

Dacă te pasionează să contribui activ la construirea echipei și la dezvoltarea strategiilor eficiente de gestionare a personalului, atunci compania noastră este locul potrivit pentru tine.

Căutăm un specialist experimentat și ambițios în recrutarea personalului, care să ne ajute să atragem specialiști remarcabili pentru echipa noastră.

Principalele tale responsabilități vor include:

  • Planificarea și implementarea procesului de recrutare
  • Desfășurarea interviurilor și evaluarea candidaților
  • Dezvoltarea și implementarea programelor de dezvoltare a personalului
  • Conducerea procesului de adaptare a noilor angajați
  • Dezvoltarea culturii corporative a personalului, lucrul cu echipele
  • Promovarea brandului de resurse umane al companiei pe piața muncii

Așteptările noastre de la tine:
Căutăm un candidat cu minimum 3 ani de experiență în domeniul resurselor umane, cunoștințe solide despre metodele moderne de recrutare și abilități excelente de comunicare. De asemenea, așteptăm orientare către rezultate, abordare proactivă în viață și la locul de muncă, dorință de dezvoltare și creștere alături de companie.

Îți oferim:

  • Salariu începând de la 15000 lei + bonusuri
  • Program de lucru: luni - vineri, 09:00 - 18:00
  • Birou confortabil și loc de muncă în centrul orașului
  • Echipă tânără și ambițioasă, orientată spre dezvoltare profesională

Împreună cu noi, vei beneficia de întreaga susținere necesară pentru a-ți transforma ideile în realitate, experimentând o creștere profesională semnificativă și contribuind la succesul afacerii noastre! Nu ezita să ne trimiți CV-ul tău acum și să te alături echipei noastre!

E-mail: cv@easyhr.md

Приглашаем Вас присоединиться к нашей дружной и профессиональной команде!

Если вам интересно активно участвовать в построении команд, разработке эффективных стратегий управления персоналом, то наша компания для Вас. Мы ищем опытного и амбициозного специалиста по подбору персонала, который поможет нам привлечь выдающихся специалистов для нашей компании.

Вашими основными задачами будут:

  • Планирование и проведение процесса подбора персонала
  • Проведение собеседований и оценка кандидатов
  • Разработка и внедрение программ по развитию персонала
  • Ведение процесса адаптации новых сотрудников
  • Развитие корпоративной культуры персонала, работа с командами
  • Продвижение HR бренда компании на рынке труда

От Вас мы ожидаем:
Мы ищем кандидата с опытом работы в HR от 3 лет, знанием современных методов подбора персонала и отличными коммуникативными навыками. А также, нацеленность на результат, проактивный подход к жизни и работе, желание развиваться и расти вместе с компанией.

Вам мы предлагаем:

  • Заработную плату от 15 000 леев + бонусы
  • График работы: понедельник - пятница с 09:00 до 18:00
  • Комфортабельный офис и рабочее место в самом центре города
  • Молодая, амбициозная команда, нацеленная на профессиональное развитие

Присоединяйтесь к нам, и вы сможете воплотить свои идеи в жизнь, развиваться профессионально и быть частью успешного бизнеса! Отправьте свое резюме прямо сейчас и станьте частью нашей команды!

E-mail: cv@easyhr.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо