Designer Grafică

Compania NGM Company SRL este în căutare de o persoană creativă, ambițioasă și dornică de a se dezvolta pentru funcția de:

Responsabilități:

  • crearea designului materialelor de promovare online conform brand book-ului;
  • crearea designului postărilor, bannerelor, materialelor video, slideshow-rilor și animațiilor;
  • crearea designului materialelor promoționale – flyere, postere, etc;
  • prelucrarea și redimensionarea layout-uri conform dimensiunilor necesare.

Candidatul ideal pentru această poziție ar fi cel cu:

  • experiență dovedită de lucru cu programele de grafică vizuală Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, etc.;
  • viziune creativă și capacitatea de a genera idei nonconformiste;
  • abilitatea de a se adapta la nevoile și așteptările publicului-țintă și ale pieței;
  • un portofoliu cu mostre de lucrări realizate și idei de realizat;
  • entuziasm și profesionalism, comunicare și respectarea deadline-urilor.

Oferim:

  • salariu motivant;
  • lucru la oficiu;
  • angajare oficială;
  • oportunitatea de a lucra și de a te dezvolta profesional.

Program de lucru: 09.00-18.00, pauza de masă 13.00-14.00

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть