Operator Call Center

Compania NGM Company SRL este în căutare de un nou membru pentru echipa noastră, în funcția de:

Responsabilități și cerințe:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți (nici un fel de sunete reci);
  • Consultarea clienților la telefon;
  • Înregistrarea în sistem a sunetelor si cererilor;
  • Informarea cu privire la serviciile prestate de companie;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și ruse la nivel avansat;
  • Aptitudini excelente de comunicare;
  • Rezistență la situații de stres;
  • Capacitatea de a găsi contact cu clienții dificili;
  • Abilitatea de auto-istruire;

În schimb, oferim:

  • Oportunități de creștere personală și profesională
  • Remunerare competitivă, salariu 14 000 lei
  • Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
  • Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant
  • Munca în schimburi

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md.

E-mail: office@ngm.md
Web: www.ln.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть