Contabil(ă)

Angajăm:

Contabil(ă)

Compania care oferă asistență fiscală, contabilă și juridică clienților săi și este pe piața serviciilor profesionale a Republicii Moldova mai mult de 18 ani, este în căutare de Contabil.

Responsabilități:

  • Evidența riguroasă a documentelor de contabilitate;
  • Perfectarea, verificarea și prelucrarea documentelor primare;
  • Gestionarea eficientă a facturilor fiscale;
  • Întocmirea rapoartelor și dărilor de seamă corespunzătoare;
  • Calculul salarial în conformitate cu normele legale.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul contabilității, economiei sau finanțelor;
  • Experiență anterioară într-un post similar;
  • Cunoștințe avansate de operare în programul 1C;
  • Abilități solide de utilizare a calculatorului (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook);
  • Cunoașterea limbilor de stat, rusă și engleză reprezintă un avantaj;
  • Persoană responsabilă, punctuală și serioasă;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Bune abilități de comunicare atât cu colegii, cât și cu clienții.

Condiții de muncă:

  • Abordare individuală pe parcursul practicii de stagiere;
  • Prime și cadouri;
  • Team-building;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Salariu pentru perioada de stagiu;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 la 18:00 sau 08:00-17:00;
  • Echipă tânără și prietenoasă.

Te așteptăm să aplici pentru această oportunitate de carieră trimitându-ți CV-ul la adresa de e-mail: job.consultinglab@gmail.com.

Alătură-te echipei și contribuie la succesul continuu al companiei!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть